تائید
فروش مسکونیآپارتمان180 متری/ آسیاب باغ زرشک/ تک واحدی/ دو کله نور

180 متری/ آسیاب باغ زرشک/ تک واحدی/ دو کله نور

2 هفته پیش در باغ زرشک

متراژ
180
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏60,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏336,111,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
. ⚜️ گروه مهندسی املاک صدر ⚜️

✨️ سکونت در 180 متر لوکس، در قلب منطقه اعیان نشین باغ زرشک

✅️ بهره مندی از نور طبیعی در تمام فضاها به لطف موقعیت دوکله ی زمین

✅️ طراحی داخلی هوشمندانه با متریال درجه

✅️ آشپزخانه دوم همراه تراس

✅️ روف گاردن هلندی با ویو 360 درجه

✴️ این واحد، تجسمی از زندگی لوکس و آرام در یکی از بهترین نقاط شهر است.

✨️ بازدید اختصاصی و ارائه مشاوره تخصصی کارشناس و مشاور ارشد شما: مهندس بابائی
✨️ کد ملک: 6869

‼️ برای فروش یا رهن و اجاره ملک خود به صورت حرفه ای و با شرایط ویژه، عدد 1 را پیامک کنید.