تائید
فروش مسکونیآپارتمان180متر/3خواب/سعادت آباد/نوساز/دنج و اعیانی

180متر/3خواب/سعادت آباد/نوساز/دنج و اعیانی

1 روز پیش در سعادت‌آباد

متراژ
180
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏134,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏744,444,000 تومان
طبقه
2
درود و عرض ادب

✅ 180 متر

✅ 3 خواب

✅ پلان مهندسی بدون پرتی

✅ ورودی از لابی مجلل

✅ لابی مبله و لابی من 24 ساعته

✅ خواب مستر

✅ سالن پرده خور رو ✅

✅ نور جنوب

✅ 2 پارکینگ سندی باکس

✅ سازه برند از سازنده برند منطقه

✅ مدرن و بدون پرتی ✅

✅ سالن اجتماعات مجهز

سالن جیم حرفه ای

✅ شیر آلات برند ایتالیایی

برق اظطراری 24 ساعته

سرایداری مقیم

و000 آیتم شنیدنی دیگر

مشاور شما: جلالیان