تائید
فروش مسکونیآپارتمان180متر فول نوسازی شده اساسی ** لوکیشن فوق دنج **

180متر فول نوسازی شده اساسی ** لوکیشن فوق دنج **

1 روز پیش در دروس

متراژ
180
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
‏55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏305,555,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
★★ اعتماد از شما = ارائه خدمات بی نقص از ما ★★

کارشناس ساختمان و مشاور امور سرمایه گذاری ملکی در مناطق 1 و 3 پایتخت : ⭐ فـرزاد جاویـد ⭐

✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

فروش آپارتمان 20سال ساخت
ساختمان کاملا روپا
جنوب بلوار شیدایی ، بلوار آیینه
5 طبقه 3 واحدی ( طبقه پنجم بدون دیوار مشترک )
3 جهت نور اصلی
2 بالکن کاربردی
سالن و خواب ها همگی نور مستقیم
2 پارکینگ
مشاعات تمام درحال بازسازی
استخر سونا جکوزی بسیار وسیع و جذاب در حال تعمیر
سند شخصی آماده

چنانچه قصد خرید آپارتمان در مناطق 1و3 را دارید و خواهان ملکی لوکس با شرایط اکازیون هستید ، کافیست با یک تماس به تمامی امورات ملکی خود جامه عمل بپوشانید ...