تائید
فروش مسکونیآپارتمان180متری/احمدآباد-بابک/2خواب مستر

180متری/احمدآباد-بابک/2خواب مستر

2 هفته پیش در احمدآباد

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏32,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏174,594,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
185 متر ( احمدآباد بابک)
فول امکانات
صفر ( تک واحدی )
فول امکانات روز
کف اسلب 2در 2
اشپزخانه بزرگ تمام چوب
3 عدد تراس
تراس بزرگ چیدمانی
3 خواب ( 2 خواب مستر)

املاک نارمک