تائید
فروش مسکونیآپارتمان180متری/سه خواب نور/طبقه ششم/آخرین فرصت بازار

180متری/سه خواب نور/طبقه ششم/آخرین فرصت بازار

3 هفته پیش در رضاشهر

متراژ
180
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏18,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,000,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
(املاک خانه سبز مرجع آپارتمان های صفر و نوساز)
⚠️این آپارتمان با این قیمت جذاب شاید یکی از آخرین فرصت ها برای خریدارانی باشد که از بازار جا مانده اند
✅180متر پلان بدون نقص و بدون فضای پرت
✅مجموعه تکواحدی و کم واحد
✅آشپزخانه سرجلو نورگیر با پنجره قدی به همراه تراس بزرگ
✅سه خواب نورگیر مستقیم به همراه مستر و کلوزت
✅ویو بی نظیر دلچسب و ابدی

⭐️شرایط پرداخت خوب برای خرید پرسود
⭐️قابلیت رهن تا 2/5 میلیارد
⭐️تخفیف در اتاق جلسه

✅برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

ارادتمند امیرحسین واحدیان
املاک خانه سبز