تائید
فروش مسکونیآپارتمان182متر/3خواب/فول مشاعـات/برج برند ازگل

182متر/3خواب/فول مشاعـات/برج برند ازگل

2 هفته پیش در ازگل

متراژ
182
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏72,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏400,000,000 تومان
طبقه
8
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️ مشاوره رایگان ✅️

آیا به دنبال خانه ای مناسب برای خرید یا اجاره هستید؟ آیا نیاز به اطلاعات در مورد بازار املاک دارید؟ تیم ما در املاک آقای مسکن با سال ها تجربه و تخصص در این زمینه، آماده است به شما کمک کند!

✅️لوکیشن عالی

✅️دسترسی های فراوان

✅️سازه ای زیبا و درخورتحسین از سازنده مطرح منطقه

✅️ورودی از لابی مجلل و باشکوه

✅️فول مشاعات لاکچری

✅️ویو ابدی بدون مشرف رو به آفتاب

✅️به همراه چندین فایل مشابه در منطقه.....

با ما در ارتباط باشید تا بهترین گزینه ها را برای شما پیدا کنیم. ما بر اساس نیاز شما بهترین انتخاب ها را ارائه می دهیم!

✔️ در کنار شما هستیم