تائید
فروش مسکونیآپارتمان183 متر اپارتمان در غربی های بین دوم وسوم

183 متر اپارتمان در غربی های بین دوم وسوم

1 هفته پیش در تهرانپارس غربی

متراژ
183
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏63,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏344,262,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️⚜️با سلام و احترام⚜️⚜️⚜️

✅ساختمان در یکی از فرعی های خوب

✅نقشه ژورنالی با چیدمان بی نظیر بدون کوچکترین ایراد

✅واحد غرق در نور شمال و جنوب

✅2 پارکینگ سندی باکس

✅متریال تمام برند و به روز

✅ورودی لابی شیک

✅اسانسور روم لس

⚜️⚜️⚜️مشاور شما اریا⚜️⚜️⚜️