تائید
فروش مسکونیآپارتمان183متر/تک واحدی/نوسازی/شریـ ـعتی ظـفـر

183متر/تک واحدی/نوسازی/شریـ ـعتی ظـفـر

19 ساعت پیش در قلهک

متراژ
183
ساخت
1380
اتاق
3
قیمت کل
‏47,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏256,830,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
«««««عکس ها متعلق به خود واحد میباشد»»»»»
................................................................
...........................................................
.......................................................
..................................................
...............................................
...........................................
«««مشاور قاسمی»»»