تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر / 3 خواب نورگیر / شمالی / تکواحدی

185 متر / 3 خواب نورگیر / شمالی / تکواحدی

4 ساعت پیش در شهرک لشکر

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏17,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,864,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
' ⚜️ املاک مهربان ⚜️

◽️آپارتمان 185 متری

◽️تاپ لوکیشن ( فلاحی )
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک مهربان نبش فلاحی ۱۳ شهرک غرب