تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر/3 خواب/نوساز/مرزداران

185 متر/3 خواب/نوساز/مرزداران

1 هفته پیش در مرزداران

متراژ
185
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏62,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏337,837,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅185 متر پلان بینظیر
✅متریال تماما برند
✅درب های چوبی
✅3 خواب بزرگ
✅3 سرویس
✅2 پارکینگ
✅نما ترکیبی بسیار شیک و چشم نواز
✅کوچه دنج و سرسبز
✅بالکن بزرگ قابل چیدمان

⚠️زیر قیمت ترین واحد 3 خواب امسال⚠️

⚜️کارشناس و مشاور تخصصی 3 خواب منطقه⚜️
«مهندس رفیعی»

▫️فایلینگ قوی سه خواب منطقه▫️