185 متر 3 خوابه / 2 پارکینگ سند / تاپ لوکیشن فاز 2
2 روز پیش در گوهردشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
185
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
34,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
185,405,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا
⭐کدفایل: 2054
مشخصات:
⚜️ لابی و سالن اجتماعات و مشاعات شکیل
⚜️ دارای بالکن عریض / حیاط خلوت
⚜️ نقشه فوق العاده / 3 خواب مستر
⚜️ فول تجهیز شده با بهترین متریال و بسیار خوش سلیقه
⚜️ لوکیشن فوق العاده در بهترین خیابان فاز 2
☑️ جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.
☑️ املاک یک. فایلینگ قوی و جامع در منطقه. کارشناس فروش شما: اورنگ
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.