تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر 4 خواب تاپ لوکیشن سعادت آباد

185 متر 4 خواب تاپ لوکیشن سعادت آباد

4 روز پیش در سعادت‌آباد

متراژ
185
ساخت
1385
اتاق
4
قیمت کل
‏77,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏416,216,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
* به نام ایزد مهر *
درود بر شما

▪️185 متر 4 خواب
▪️سالن بسیار زیبا و نورگیر و خوش چیدمان
▪️4 خواب متناسب با کمدهای جادار
▪️2 خواب مستر

▫️آشپزخانه اپن با کابینت های فراوان و فول فرنیش با بهترین برندها
▫️واحد صفر تا صد بازسازی شده ی بسیار زیبا
▫️ساختمان دو نبش
▫️واحد با نور فراوان

▪️جکوزی اختصاصی در واحد
▪️یک پارکینگ سندی و یک پارکینگ استیجاری در اختیار است
▪️بهترین لوکیشن سعادت آباد
▪️ساکنین بسیار محترم

♠️ همراه شما خوبان ♠️
«« خانم تقی پور »»