تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر / تراس قابل چیدمان / سپند

185 متر / تراس قابل چیدمان / سپند

10 ساعت پیش در اقدسیه

متراژ
185
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
‏75,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏405,405,000 تومان
طبقه
1
⚜️ سلام و احترام ⚜️

✔️ واحد مورد نظر نوسازی کامل شده است ✔️

❗️ آپارتمان 185 متری واقع در لوکیشن سپند ❗️
✅️ 3 خواب ، دارای 2 خواب مستر✅️
❗️ ورودی از لابی ❗️

✅️ مشاعات آبی فعال✅️
❗️دارای تراس قابل چیدمان ❗️

✔️ 77 متر قدرالسهم این آپارتمان میباشد✔️

_____________________
کارشناس املاک و مستغلات ؛
محمدی