تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر لوکس مدرن کلید نخورده قیطریه

185 متر لوکس مدرن کلید نخورده قیطریه

2 هفته پیش در قیطریه

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏105,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏567,567,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
حس خوب آرامش زندگی
در دنج ترین لوکیشن محدوده پارک قیطریه

183 متر سندی
واحد کلید نخورده
به سبک مدرن مینیمال
3 خواب آفتاب گیر
لوکس لاکچری
امکانات هتلینگ
روف گاردن 4 فصل
اتاق ورزش ، جکوزی
لابی مبله لوکس
لابی من 24 ساعته
2 پارکینگ سندی باکس
سازنده خوشنام و معروف
دسترسی های بسیار عالی

با یک تماس صاحب آرامش دلخواه خودت شو…

کارگزار ملکی منطقه 1: ضیاء مرادی