تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متر کلید نخورده گلدیس

185 متر کلید نخورده گلدیس

2 روز پیش در شهرک آزمایش

متراژ
185
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏86,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏464,864,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
☆☆☆☆☆☆☆ مسکن مدرن ☆☆☆☆☆☆☆☆

185 متر 3 خواب کلید نخورده
سالن سرتاسر پرده خور رو به آفتاب
سازه بتنی با نقشه مهندسی
سیستم هوشمند با متریال درجه یک ایتالیا و اسپانیا
3 خواب بزرگ استاندارد با کمد دیواری های بزرگ
دارای 2 پارکینگ سندی+ انباری +آسانسور 8 نفره با موتور ساسی ایتالیا.تراس عالی. لاندری.و...
سند آماده انتقال ،تخلیه کلید نخورده
-------------------------------------
مشاور ملکی شما: کدخدایی