تائید
فروش مسکونیآپارتمان185 متری / فرهنگیان / 3 خواب / نوساز / فروش

185 متری / فرهنگیان / 3 خواب / نوساز / فروش

1 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,290,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,459,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕️ برای اطلاعات بیشتر و بازدید همین حالا تماس بگیرید

• فرهنگیان – ریدیزاین کامل از مرحله اسکلت
• ساختمان : 6 طبقه – طبقه 2

✅| طراحی نقشه بدون پرتی / تفکیک شده |
✅| شیر آلات توکار kwc، یک خواب مستر |
✅| متریال برند درجه یک / تراس قابل چیدمان |

☑️[ شرایط پرداخت ایده آل ]
☑️ 500 میلیون برای سند نگه داشته میشود
☑️[ قابلیت رهن 2500 میلیارد ]

⚜️ماهان آرام باش مشاور تخصصی فروش سه خواب
⚜️املاک آراسته
اعتماد؛ سنگ بنای ارتباطات