تائید
فروش مسکونیآپارتمان185متری رو به فضای سبز شاهد مروارید حسابی جنوبی

185متری رو به فضای سبز شاهد مروارید حسابی جنوبی

1 هفته پیش در شاهد (مشهد)

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,378,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
185متری فول متریال درجه یک خاص
بسیار خوش نور پذیرایی و آشپز خانه رو به فضای سبز
3خاب بزرگ و استاندارد هر3خاب کمد دیواری
کلوزت مستر لاندری
تک واحدی
موقعیت مکانی عالی چهارراه ورزش
دسترسی ب تمام امکانات رفاهی
انتخابی عالی جهت نشیمن وسرمایه گزاری