تائید
فروش مسکونیآپارتمان185متری / سعیدیه بالا / فول امکانات

185متری / سعیدیه بالا / فول امکانات

2 روز پیش در همدان

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏35,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏189,729,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1

>-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->
❌️ با هر بودجه ای و متناسب با سلیقه شما فایل مورد نظرتون رو داریم کافیه تماس بگیرید ❌️
>-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->
⚜️ 185متر
⚜️ 3 خواب
⚜️ تک واحدی
⚜️ جنوبی
⚜️ غرق در نور
⚜️ پارکینگ بدون مزاحم ؛ انباری ؛ آسانسور ؛ تراس
⚜️ تجهیز کامل / دارای روف گاردن / دارای TV روم
⚜️ دسترسی عالی / تاپ لوکیشن / لاین آسانسور اختصاصی
>-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->
⚜️ برای اطلاع بیشتر از آگهی و فایل های مشابه تماس بگیرید .. ⚜️