تائید
فروش مسکونیآپارتمان186 متر 3 خوابه سروستان و قائم ملک جنوبی آفتاب خور

186 متر 3 خوابه سروستان و قائم ملک جنوبی آفتاب خور

1 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
186
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏58,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏311,827,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
بنام خدا

186 متر 3 خواب

نوساز کلید نخورده

فول متریال

ارتفاع سقف بالا

3 خوابه

مستر

سروستان ها

جنوبی آفتاب خور

شیخی املاک کارو