تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی186مترکلنگی رودباری قلی زاده دوکله

186مترکلنگی رودباری قلی زاده دوکله

1 هفته پیش در رودباری

قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,903,000 تومان
*املاک ومستغلات موج نو *

متراژ:196مترزمین80متربنا
دوکله بابر13و8متری 4طبقه مجاز
سند:تکبرگ
لوکیشن:رودباری براصلی خیابان قلیزاده
قیمت:21میلیارد

بادوستان وهمکاران املاک درصورت داشتن مشتری همکاری داریم

*تیم حرفه ای املاک ومستغلات موج نو*
درخدمت شماست
هرنوع ملکی هرکجای استان باهربودجه ای که مدنظر داشته باشید مادرخدمت شما هستیم
واحدآپارتمان /ویلا/زمین مسکونی یاباغی وکشاورزی
ویاتهاترملک باملک یاخودرو
درتمام زمینه های خریدو فروش ملک ماشماراتااخرین لحظه همراهی خواهیم کرد
از پیش ما هیچ خریداری دست خالی نرفته
کافیه پیام بدین تا باشما تماس بگیریم

شرط اول تجارت اعتمادسازی

*خانم بخشی /اقای پورنصیری/آقای سبحانی واقای بهرامی  مشاورین املاک موج نو فعال وهمراه شما درخرید ملک سطح استان*