ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
187m الماس بی مانند / بعثت ولیعصر دانش
187m الماس بی مانند / بعثت ولیعصر دانش
3 روز پیش در شهرک ولیعصر مصلی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
187
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
14,490,000,000 تومان
قیمت هر متر
77,486,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
این واحد برای کسانی است که میخواهند
با خرید خانه (پرستیژ ) و ( آرامش ) بخرند
187 متر هنر معماری / پذیرایی بی انتها
فضای وسیع با پنجره های قدی / تراس دلباز
3 خواب بامستر سلطنتی خور / متریال بی رقیب
این خانه برای کسانی است که
معمولی بودن را نمیپسندن✨
امید صالحی / مشاور و متخصص فروش ملک✅
برای رزرو وقت بازدید تماس بگیرید☎️
صفر تا صد دیزاین طراحی تیم الماس درون میباشد
دپارتمان الماس درون دارای
وکیل همراه : عسل مجد
مدیر قرارداد : مهندس محسن کماسی
و ده ها مشاور متخصص و مجرب و
فایل های بدون مشابه ///
آدرس دفتر : ولیعصر خ بسیج جنب دفتر قضایی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت