تائید
فروش مسکونیآپارتمان188متر 2پارکینگ سازه برند صرافها شمالی

188متر 2پارکینگ سازه برند صرافها شمالی

1 روز پیش در سعادت‌آباد

متراژ
188
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏85,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏452,127,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
با سلام و احترام
فروش فوری بقیمت رسیده

188متر 3خواب استاندارد
1خواب مستر
نقشه عالی بدون پرتی
رو به آفتاب غرق نور
ورودی لابی شیک مبله
نما و مشاعات در خور تحسین
2پارکینگ سندی
سالن اجتماعات
فرعی اعیان نشین صرافها شمالی

لطفا جهت توضیح بیشتر و بازدید تماس بگیرید

مشاور و همراه شما؛
سعید آزاد