تائید
فروش مسکونیآپارتمان189 متری خوش ساخت در مازیار منظریه

189 متری خوش ساخت در مازیار منظریه

1 روز پیش در منظریه

متراژ
189
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏29,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏157,936,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام فروش واحد 189 متری بسیار خوش ساخت در تاپ لوکیشن منظریه خیابان مازیار
5طبقه 5 واحد طبقه 2
3 خواب بزرگ و فول
نورگیر فوقالعاده واحد
فول امکانات
آشپزخانه دلباز و شیک
سالن بسیار خوش چیدمان و بزرگ
پارکینگ اختصاصی (قابلیت پارک دو ماشین)
قابلیت رهن تا 3 تومن
« زیر قیمت منطقه »
(واحد نوساز در همین منطقه متری 250 الی 300 )