تائید
فروش مسکونیآپارتمان190 متر / 2 مستر / طراحی مینیمال/ نما اصیل

190 متر / 2 مستر / طراحی مینیمال/ نما اصیل

22 ساعت پیش در زیتون کارمندی

متراژ
190
ساخت
1404
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,789,000 تومان
طبقه
3
� 190 متر | نمای اصیل ایرانی | فول آپشن

واحدی خاص و متفاوت

✨ مشخصات ملک:
▪️ متراژ: 190 متر
▪️ دو خواب مستر بزرگ
▪️ نمای اصیل ایرانی (کار شده با جزئیات خاص و ماندگار)
▪️ خوش نقشه و نورگیر عالی
▪️ متریال باکیفیت و اجرای تمیز
▪️ ساخته شده توسط سازنده مطرح و خوش نام منطقه

مناسب خاص پسندان و کسانی که به اصالت، کیفیت ساخت و لوکیشن اهمیت می دهند.
جهت اطلاعات بیشتر و بازدید، تماس بگیرید.