تائید
فروش مسکونیآپارتمان190 متر 3 خواب / تک واحدی / 6 ساله / طبقه 4

190 متر 3 خواب / تک واحدی / 6 ساله / طبقه 4

2 روز پیش در درب دوم

متراژ
190
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏75,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏394,736,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️امین شما: بازاری ⚜️

✅️ 190 متر 3 خواب یک مستر

✅️ پلان بی نقص قابل هر نوع چیدمان

✅️ غرق در نور از 2 جهت نور شمال و جنوب

✅️ 2 پارکینگ سندی

✅️ تک واحدی طبقه

✅️ کوچه بنبست دنج ومشجر

✅️ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ☎️☎️☎️

✅️ پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 11 شب در خدمت شما هستیم