تائید
فروش مسکونیآپارتمان190 متر تک واحدی،گلسار،نوساز / ویلانو

190 متر تک واحدی،گلسار،نوساز / ویلانو

1 روز پیش در کاکتوس

متراژ
190
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏26,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅ فروش واحد 190متری با امکانات کامل
✅ لوکیشن بسیار خوب با دسترسی عالی
✅ تک واحد طبقه اول
✅ کف پارکت/ دیوارها کاغذ
✅ پارکینگ اختصاصی با فضای پارک 2 خودرو
✅ انباری بزرگ

✔️ 1 خواب مستر

⬅️ به مدیریت: مهندس آرمان جوزانی

✅ لاین 1 : مشاور املاک ویلانو
✅ لاین 2: دفتر فنی مهندسی | مدیریت پیمان
✅ لاین 3: کلینیک ساختمانی و معماری