190 متر سوپر لوکس 3 ساله ، فاز ، 4 پارکینگ ، تجهیز
2 هفته پیش در گوهردشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
190
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
150,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♦️درود بر شما
♦️دفتر املاک رستاخیز
♦️مشاور و همراه شما : مهرداد مرادی
______________________________________
◀️190 متر تاپ لوکیشن منطقه ( خیابان های بالا )
◀️سه خواب مستر
◀️لابی بسیار لوکس
◀️سالن اجتماعات
◀️سرایداری ، اتاق کنترل ، لابی من
◀️10 واحدی بدون دیوار مشترک در لوکس ترین خیابان منطقه
◀️کف سنگ اسلب وارداتی
◀️کابینت نئو کلاسیک ( به همراه مطبخ کاربردی )
◀️کلوزت روم ، لاندری روم ، جارو مرکزی ( هوشمند )
◀️4 پارکینگ
✅قابلیت رهن تا 5 میلیارد
✅سند تک برگ
✅تنها واحد زیر 200 متر 4 پارکینگ منطقه
✅فایل کاملا شخصی
✅بازدید با هماهنگی
◀️لطفا در صورت تمایل فقط تماس بگیرید
◀️مهرداد مرادی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.