تائید
فروش مسکونیآپارتمان190 متر/مطبخ/مستر/معلم

190 متر/مطبخ/مستر/معلم

1 هفته پیش در معلم

متراژ
190
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏20,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,315,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
☑️آپارتمانی مختص خانواده های شیک پسند☑️

✔️190 متر مفید مشاع

✅گزینه های مشابه موجود در معلم و لاکانی

برای بازدید و هماهنگی های لازم تماس بگیرید .

همکاری با همکاران محترم املاک ندارم

الله دادی کارشناس امورملکی