تائید
فروش مسکونیآپارتمان191متر،تک واحدی،غرق نور،خوش نقشه،فردیس

191متر،تک واحدی،غرق نور،خوش نقشه،فردیس

2 سال پیش در فردیس

متراژ
191
ساخت
1396
اتاق
4
قیمت کل
7٬640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
________دپارتمان املاک بزرگ کارو ____________

هدف ما خانه دار شدن شماست

191متر تک واحدی فوق العاده شیک واکازیون
دوکله نورگیر،سالن پرده خور

آشپزخانه بزرگ مناسب سلیقه کدبانوی خانه،
فول کابینت ،پنجره خور،رو به آفتاب

4 خواب بزرگ وتفکیک شده از پذیرایی،امکان جانمایی تخت2نفره ،فول کمد دیواری

حمام سرد وگرم با وان ،سرویس ایرانی وفرنگی

مشاعات بسیار شیک،پارکینگ وانباری سندی

قابل رهن تا 1200
وام مسکن زوجین800
نقدینگی شما 5640
___________________________________________
مشاور وهمراه شما:
مهندس یوسف قدمی
___________________________________________
دپارتمان تخصصی املاک کارو
فردیس، قریشی شمالی، نبش خ 29 ام ،مجتمع آوین سنتر، بلوک A،طبقه 5،واحد 501
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور یوسف قدمی زاد

آژانس املاک کارو

صداقت قدم اول هر کاری ، ولو به ضررمان باشد .