تائید
فروش مسکونیآپارتمان192 متری در فرامرز عباسی

192 متری در فرامرز عباسی

1 روز پیش در فرامرز عباسی

متراژ
192
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,375,000 تومان
طبقه
4
واحد بسیار تمیز
3 خوابه / تمام سرامیک/ کابینت هایگلاس
کاغذدیواری/ گازرومیزی/ هود/ آسانسور
کولر آبی و گازی/ چوبکاری/ پکیج ورادیاتور
2 عدد تراس
نزدیک به حاشیه با بهترین موقعیت مکانی
بدون مشرف / پنجره دو جداره
پارکینگ و انباری/ تخفیف پای قرارداد
بدون واسطه