تائید
فروش مسکونیآپارتمان192متری/3خواب/تراس چیدمان/جیم/وان

192متری/3خواب/تراس چیدمان/جیم/وان

1 هفته پیش در سجادیه

متراژ
192
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,791,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
((هلدینگ ساختمانی ماتیا))

اگر بدنبال تجربه ای متفاوتذاز رندگی در مدرن ترین سازه های سال هستیداین واحد مختص شما می باشد
اپارتمانی که کیفیت و زیبایی سازه حرف اول را میزند
✔️متراژ دلباز 192متر مربع فضای هوشمند ومهندسی شده
✔️تراسی بی نطیر با متراژ35متر
✔️3خواب مجلل و نورگیر
✔️3خواب طوری برنامه ریزی شده که ارامش و حریم خصوصی در الویت طراحان بوده
✔️سند اماده انتقال
✔️امکانات رفاهی برند بسیار چشمگیر
✔️پارکینگ
✔️نگهبانی
✔️جیم
✔️2طبقه پارکینگ
برای هماهنگی بازدید لطفا تماس بگیرید
✔️مشاور تخصصی در زمینه خریدو فروش ملک و سرمایه گذاری امن شما
✔️تینا سنجری