تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا193مترکلنگی 340متربنادوطبقه

193مترکلنگی 340متربنادوطبقه

1 هفته پیش در سهروردی شمالی

متراژ
340
ساخت
1371
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
193
قیمت کل
‏65,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏339,378,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
کلنگی 193متری بر12جنوبی 340متربنا
پارکینگ مسقف 4ماشین بازسازی کامل
دنج ترین فرعی سهروردی جنوبی
تک مالک فروشنده واقعی پای کار
احتمال گرفتن تا5طبقه زیاده به دلیل تامین پارکینگ
مناسب سکونت یاحتی کار (قابلیت تجمیع)
سندتک برگ تخلیه سریع قابلیت رهن تا4تومن
سوئیت مجزا گلخانه مجزا موتورخانه انباری
ملک جنوبی ویو دائم قبل وبعدازساخت
الهی املاک خیام