تائید
فروش مسکونیآپارتمان194و300متری تکواحدی بهترین جهانشهرغربی

194و300متری تکواحدی بهترین جهانشهرغربی

1 هفته پیش در کوی کارمندان شمالی

متراژ
194
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏42,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏219,587,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
املاک کاردان کارشناس منطقه.
194متر تکواحدی ویوی پارک.
با ساخت ومتریال عالی.
بدون پرتی.
خوش نقشه برای چیدمان دلخواه.
3خواب
مستر
دارای 3پارکینگ سندی.
پارکینگ مزاحم سندی.
گچبری طلاکوب.
بالکن بزرگ کاربردی.
ویوی دائمی پارک تنیس.
2کله نور.
موقعیت بسیار عالی بدون مشرف.
نمای زیبای ترکیبی.
داکت اسپیلت.
مستر.
یک واحد رویایی ودلنشین.
جهت اطلاعات بیشتر حضورا درخدمتیم.
لوکیشن مربوط به دفتر املاک میباشد.