تائید
فروش مسکونیآپارتمان195 متر پنت لوکس / تراسه / بدون مشابه

195 متر پنت لوکس / تراسه / بدون مشابه

2 هفته پیش در رودهن

متراژ
195
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,820,000 تومان
طبقه
8

بورس فایل های vip | مسکن کاخ