تائید
فروش مسکونیآپارتمان198 متر تک واحدی باغ دریاچه صفر

198 متر تک واحدی باغ دریاچه صفر

6 روز پیش در باغ دریاچه

متراژ
198
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏50,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏252,525,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
اپارتمان 198 متر
3 خواب
تک واحدی
دو طرف نور
طبقه 5
ویوو ابدی
متریالبروز و شیک
مجموعه کلا 5 واحد
بر کوچه 12 متری
نزدیک دو خیابان اصلی وحید و باغ دریاچه
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید