تائید

2 خواب برج صدف

2 هفته پیش در کیش

متراژ
93
ساخت
1385
انباری
ندارد
قیمت کل
‏18,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,000,000 تومان
طبقه
بالاتر
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
30
2 خواب
بسیار تمیز
مناسب سرمایه گذاری
طبقات میانی
93متر
آماده بازدید
املاک میرداماد