تائید
فروش مسکونیآپارتمان2 خواب لوکس / کف قیمت / مشابه صفر

2 خواب لوکس / کف قیمت / مشابه صفر

1 هفته پیش در ابیوردی

متراژ
115
ساخت
1400
قیمت کل
‏12,620,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,739,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ فروش آپارتمان 115 متری لوکس و دیدنی در محدوده چمران

◽️ کارشناس : چشم بین