تائید
فروش مسکونیآپارتمان2 خوابه لاکچری شخصی ساز فازیک

2 خوابه لاکچری شخصی ساز فازیک

15 ساعت پیش در فاز یک

متراژ
116
ساخت
1401
قیمت کل
‏7,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,793,000 تومان
طبقه
5
درود
فروش ویژه واحد آپارتمانی فازیک
2 خوابه 116 متری درجه یک
با متریال به روز و لوکس تکمیل شده
ویو دار بدون جنوبی
با یک لابی و ورودی شیک
نوساز 401
با املاک محترم ، همکاری نمیشود

املاک صدرا
آدرس:بلوار پاسداران ، جنب داروخانه دکتر عبدی مشاور شما: منصوری