تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا2 طبقه جنوبی تاپ لوکیشن جابرانصاری

2 طبقه جنوبی تاپ لوکیشن جابرانصاری

4 روز پیش در طامه

متراژ
330
ساخت
1396
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
270
قیمت کل
‏32,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,370,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️هوالرزاق⚜️

مشاورین املاک کاخ

✅270 متر ویلایی
✅دو طبقه
✅جنوبی
✅بازسازی شده و بروز
✅دارای پارکینگ تونلی برای 5 خودرو
✅تاپ لوکیشن خیابان جابرانصاری
✅نزدیک به فضای سبز
✅نزدیک به مراکز خرید و ایستگاه مترو

❌این ملک قابل معاوضه نمیباشد لطفا سوال نفرمایید❌. با تشکر
آدرس دفتر ؛ خیابان جابرانصاری حدفاصل ک ی لاله (19) و کوی عباسی (21) املاک کاخ