تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه20 متر تجاری سند تکبرگ /وایین/ اندیشه

20 متر تجاری سند تکبرگ /وایین/ اندیشه

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
20
ساخت
1397
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
899٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬950٬000 تومان
✨... بنام خدا ...✨

الان وقت خریده ❕❗❕

()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()

☑️ فرصت عالی جهت سرمایه گذاری در غرب استان تهران ☑️

✅ 20 متر مغازه کفی داخل شهرک وایین
✅ انشعابات مجزا
✅ چند قدم تا بلوار اصلی
✅ سند تک برگ آماده انتقال
✅ مناسب اکثر مشاغل

با این نقدینگی مغازه داخل پاساژ میتونی خرید کنی ❕❗❕

⏪ سلیمی هستم مشاور ملک تجاری در منطقه
جهت بازدید و معرفی فایلهای دیگر تماس بگیرید ⏩