تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه20 متر تجاری// پرداختی فقط 2/300

20 متر تجاری// پرداختی فقط 2/300

2 هفته پیش در کهریزک

متراژ
20
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏2,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,000,000 تومان
به نام خدا

با کمترین نقدینگی صاحب یک تجاری در یک لوکیشن پرجمعیت (چهار باغ ) شوید.

20 متر تجاری
بحر بالا
دور میدان مادر (چهار باغ)
گزینه عالی برای سرمایه گذاری و بیزینس
2/500 قیمت کل
200 در رهن مستاجر
2/300 پرداختی

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید