تائید
فروش مسکونیآپارتمان200 متر 3 خواب ف ل امکانات جمشیدیه

200 متر 3 خواب ف ل امکانات جمشیدیه

6 روز پیش در جماران

متراژ
200
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏136,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏680,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
6 طبقه، 3 و 4 واحدی
طبقه اول با ویو طبقه پنجم
ویو ابدی
آشپزخانه فول فرنیش
لابی
لابی من
روف گاردن
2 لاین آسانسور
سالن اجتماعات تجهیز شده
سالن جیم تجهیز شده
سونا استخر جکوزی
حمام ترکی
خواب مستر
2 پارکینگ سندی
سرایداری

مشاور شما:
سیاوش مهرشاد