تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا200 متر /جنب شورا/ماشین رو/تک برگ

200 متر /جنب شورا/ماشین رو/تک برگ

14 ساعت پیش در دزفول

متراژ
250
ساخت
1388
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
208 متر مربع
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,711,000 تومان
=====املاک الماس جنوب =====

بجای واحد آپارتمانی؛ ویلایی مستقل بگیر

■200متر مسکونی با لوکیشن بی نظیر
■ زیرزمین بزرگ
■فضای 2 پارک ماشین به راحتی
■ نیاز به مقداری هزینه دارد
■3خواب استاندارد
■سرویس داخلی و بیرونی
■حمام بزرگ
■ارتفاع سقف بلند
■پذیرایی | هال ساز
■آشپزخانه بزرگ 30متر
■ در حال حاضر خانواده سکونت دارد
■حیاط خلوت انتهای ملک
■امکان افزایش زیربنا
■مناسب ساخت و سکونت
■نزدیک به ادارات و رودخانه و ..
■ قابلیت رهن تا 1 میلیارد

■پرنور | دسترسی عالی به همه امکانات
■اشتراکات کامل | گاز | آب | برق | تلفن
■فروشنده قطعی | بعد از توافق امضا 100 انجام میشه
■امکان معاوضه با ملک ارزنده الباقی نقد
■انجام معامله به صورت کد رهگیری دار
■انتقال سند در دفترخانه اسناد رسمی