200 متر صفرحکیم نظامی منحصربه فرد لاکچری تاپ/navab
2 هفته پیش در کوه سنگی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
32,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
162,500,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
خدایا شکرت ❤️
رئوف زاده هستم کارشناس خرید و فروش آپارتمان در منطقه 1
———————————————————
200 متر ( حکیم نظامی)
(صفر)
(تک واحدی )
3 خواب
مستر
3 خواب
——————————————————————————————
قابیلت رهن تا 3 میلیارد
حدود 10 درصد تعهد سند
الباقی نقد
فروشنده قطعی
——————————————————————————————-
دسترسی عالی فرصت مناسب برای سرمایه گذاری و مصرف
مناسب برای زوج های جوان ٫
بازدید = خرید
——————————————————————————————
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
خرید و فروش آپارتمان در منطقه 1 در 72 ساعت کاری با قیمت کارشناسی ما تضمینی ✌️
املاک نواب بین ابوذر 22 و 24
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.