تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا200 متر ویلایی3 طبقه دو کله کاسبی میدان المپیک

200 متر ویلایی3 طبقه دو کله کاسبی میدان المپیک

1 هفته پیش در شهرک چشمه

متراژ
280
ساخت
1382
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
200
قیمت کل
‏50,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⭕️⭕️اعتبار ما ثمره اطمینان شماست ⭕️⭕️

⭐️200 متر خانه ویلایی 3 طبقه زیبادشت ⭐️

✅️ 3 طبقه بنای مسکونی شمالی

✔️ طبقه اول : 80 متر. ( دو خواب )
✔️ طبقه دوم : 100 متر ( دو خواب )
طبقه سوم : 100 متر ( دو خواب )

✅️ پارکینگ
✅️ انباری
✅️ تراس
✅️ سند تک برگ
✅️ موقعیت ملک عالی دو کله

❌️❌️ فروشنده 100 درصد ❌️❌️

️ بازدید = خرید ️100 درصد

✅️اکازیون واقعی واقعی واقعی

✅️فایلهای مشابه زیاد فایلهای مشابه زیادی با متراژهای200و300و500و800و1000و2000و... به بالا موجود میباشد.

⚜️دپارتمان تخصصی بزرگ املاک پالاس⚜️
کارشناس تخصصی منطقه در امور خرید و فروش و رهن و اجاره و مشارکت و ساخت و زمین و امتیازهای معتبر منطقه

☎️آقای معروفی:
صفر نهصدو دوازده دویست و هفتاد و پنج بیست و دو پنجاه و هفت