تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی200 متر کلنگی مستقلات ولنجک بر 10

200 متر کلنگی مستقلات ولنجک بر 10

1 هفته پیش در ولنجک

قیمت کل
‏185,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏925,000,000 تومان
ولنجک
200 متر بر 10 گذر 18
قابل تجمیع
5 ط140 متری 725 متر متراژ مفید
ماهیانه 600 م اجاره دریافتی
قیمت اعلامی فقط پول زمین میباشد
سند شخصی تک مالک
جهت هماهنگی و بازدید تماس
آرکین بقوسیان