تائید
فروش مسکونیآپارتمان200 متر گلستان عظیمیه 3 خواب لابی مجلل

200 متر گلستان عظیمیه 3 خواب لابی مجلل

1 هفته پیش در عظیمیه

متراژ
200
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏29,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏147,500,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود برشما
200 متر اپارتمان واقع در یکی از بهترین خیابان های گلستان عظیمیه
مشاور شما معین ✔️