تائید
فروش مسکونیآپارتمان2000 واحدی نفت 120 متری دوخوابه طبقه 5

2000 واحدی نفت 120 متری دوخوابه طبقه 5

1 هفته پیش در رسالت

متراژ
120
ساخت
1398
قیمت کل
‏3,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,666,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨باسلام خدمت همشهریان عزیز ✨
-----------------------------------------------------------
✨املاک لطفی زاده با بهترین فایلینگ منطقه ✨
------------------------------------------------------
✨2000 واحدی نفت 120 دوخوابه ✨

✨طبقه 5 از 5 ✨

✨تمیز و شیک فول امکانات ✨

✨کابینت آشپزخانهMDF✨

✨کمد دیواری MDF✨

✨گاز صفحه ای هود لمسی ✨

✨سقف واحد به صورت کامل کناف می باشد ✨

✔️ مستاجر مبلغ 200 با 6500 تا برج 12✔️
---------------------------------------------------------------------
⚖️مشاور و کارشناس تخصصی املاک حسام شیران ⚖️
--------------------------------------------------------------
⚖️آدرس دفتر کوی رسالت بلوار صنایع فولاد روبرو کارخانه بوژنه و تالار عمارت ونوس املاک لطفی زاده ⚖️