تائید
فروش مسکونیآپارتمان200متر 3خواب/نوساز/مدرن/نفت شمالی

200متر 3خواب/نوساز/مدرن/نفت شمالی

1 روز پیش در میرداماد

متراژ
200
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏79,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏395,000,000 تومان
طبقه
5
// لابی مجلل و روفگاردن مجهز.
// 3 شیفت لابی من.

// تماس 9 الی 24 بازدید 10 الی 20 .

کارگزار تخصصی املاک لوکس : امیر فراهانی