تائید
فروش مسکونیآپارتمان200متر نزدیک مترو آرامش و تجمل نورگیر امام خمینی

200متر نزدیک مترو آرامش و تجمل نورگیر امام خمینی

1 روز پیش در امام خمینی

متراژ
200
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏17,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
"املاک پارسه طلوع یزدی"
"هم مسیر شما برای همسایگی امام رضا (ع)"
_________________________________
200 متر اپارتمان سه خواب وفول امکانات
هر سه خواب و پذیرایی نور گیر
رو به افتاب با پنجره های بزرگ
طبقه دوم از مجموعه 5 طبقه تکواحدی
پذیرایی وسیع و عالی و خوش چیدمان
کمد دیواری -وان جکوزی - لوستر
سند اماده جهت دریافت وام
قابلیت رهن تا 1/700 میلیارد
لوکیشن عالی با دسترسی آنی به مترو
مجموعه خلوت با همسایه های اصیل و با فرهنگ
گزینه ای عالی جهت سکونت و سرمایه گذاری
و ده ها حسن دیگر که حین بازدید شاهد آن خواهید بود.

موارد مشابه:
155 متر سند اماده صفر امام رضا قیمت 20 میلیارد
193 متر صفر سند اماده امام رضا قیمت 22 میلیارد

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید .
مشاور شما: خانم کردستانی
پاسخگویی 24 ساعته

از ما با اطمینان خرید کنید